Paieška
 [ Šaitiniai stogai Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės

Bituminės lanksčiosios čerpės pritaikytos dengti šlaitiniams gyvenamųjų, pramoninių bei kitos paskirties statinių sudėtingos konfigūracijos ir formos stogams, kurių nuolydis yra nuo 12 laipsnių. Šių čerpių privalumai - nesudėtingas klojimo būdas, hermetiškumas. Ne mažiau svarbios jų savybės - garso nelaidumas, atsparumas karščiui, ilgaamžiškumas.

alt

 

 

Bitumines čerpes sudaro ilgaamžis ir patvarus stiklūno pagrindas, padengtas polimeriniu bituminiu mišiniu, pagamintu iš aukštos kokybės bitumo ir užpildo.

Viršutinę čerpės dalį dengia mineralinio pabarsto granulės, suteikiančios čerpėms spalvą ir apsaugančios bitumą nuo ultravioletinių saulės spindulių bei kitų atmosferos poveikių. Granulės dažomos terminiu būdu aukštoje temperatūroje įdeginant pigmentą į jų paviršių, kad ilgam išlaikytų nepakitusią čerpių spalvą.

Apatinė čerpių pusė padengta lipniu polimerinio bitumo sluoksniu, apsaugotu lengvai nuimama silikonizuota plėvele. Veikiant saulės kaitrai viena ant kitos užleidžiamos čerpės tarpusavyje sulimpa, taip sudarydamos dvigubą hidroizoliacinį sluoksnį, garantuojantį puikų stogo hermetiškumą.

 

 

Bituminės čerpės gali būti naudojamos tiek dengiant naujus stogus, tiek remontuojant senus.

Platus spalvų ir formų pasirinkimas suteikia statiniui elegancijos ir išskirtinumo.

Produkcija atitinka harmonizuoto Europos standarto EN 544 reikalavimus.

 

Sonata SAMBA

Modifikuoto bitumo  lankščiosios čerpės

 

alt   alt  alt

 

Sonata VERSALLES

Oksiduoto bitumo čerpės

alt  alt  alt  alt

 

  Sonata KADRILIS

Oksiduoto bitumo čerpės

  alt  alt  alt

 

Akordas DŽAIVAS

Modifikuoto bitumo lankščiosios čėrpės

  alt  alt  alt  alt

 

Akordas PRAGA

Oksiduoto bitumo čerpės

  alt   alt    alt

 

alt   alt

 

Trio SUPER

Oksiduoto bitumo čerpės

alt   alt  alt

Tango SUPER

Oksiduoto bitumo čerpės

alt   alt   alt

alt

 

 

 

 

 

 

SuperKatepal bituminės čerpelės namų savininkams suteikia ypatingas galimybes

          Katepal privatiems užsakovams pristato produktą, kurį anksčiau naudojo tik profesionalai – SBS modifi kuotą bitumą. Gamykla siūlo platų iš šios medžiagos gaminamų stogo čerpelių rūšių ir spalvų asortimentą.

 SBS elastomerinis bitumas yra medžiaga, ypač tinkanti stogo čerpelėms. Ji pasižymi išskirtinėmis savybėmis, lyginant ją su kitomis medžiagomis, naudojamomis bituminių stogo čerpelių gamyboje. Todėl šios čerpelės nusipelno pavadinimo Super-Katepal.

alt

  Patvarumas lenkimams ir pagerintas atsparumas įtrūkimams

SuperKatepal čerpelės ypatingai gerai atlaiko daugkartinius lenkimus. Ši savybė ypač svarbi atliekant čerpelių montavimo darbus, klojant jas kraštuose ir kampuose.

alt

  Lankstumas esant žemai temperatūrai

SuperKatepal stogo čerpelės yra lanksčios netgi esant žemai temperatūrai. Gebėjimas atlaikyti žemą temperatūrą leidžia ne tik sutaupyti, bet ir lanksčiau pasirinkti montavimo laiką.

Naujoviškos bituminės čerpelės ir bituminės ritininės stogų dangos įrodė savo patvarumą tiek svilinančio karščio, tiek stingdančio arktinio šalčio oro sąlygomis. Dėl šios priežasties daugiau nei 80% stogų JAV yra padengti būtent bituminėmis stogo čerpelėmis!

  Ilgaamžiška medžiaga

SBS elastomerinis bitumas yra stipri ir patvari medžiaga, kuri ypatingai gerai atlaiko tiek mechaninį, tiek cheminį poveikį. Profesionali stogų montavimo praktika rodo, kad stogo iš elastomerinės bituminės dangos ilgaamžiškumas yra daugiau nei dvigubai ilgesnis nei paprastos bituminės stogo dangos.

 Geras grūdėto paviršiaus sukibimas

Grūdėtas paviršius labai gerai sukimba su naujųjų Super-Katepal stogo čerpelių elastomeriniu bitumu. Grūdėtas paviršius prailgina stogo ilgaamžiškumą, SuperKatepal stogas išlaiko savo reljefą ir spalvą. Dėl šiurkštaus paviršiaus sniegas užsilaiko ant stogo ir nekrenta žemyn ant grindinio ar sodo augalų. Labai patogu yra ir tai, jog lyjant lietuj ar pučiant stipriam vėjui bituminės stogo čerpelės slopina garsą.

Ilgaamžiškumas nėra vienintelė priežastis moderniam statytojui pasirinkti stilingasbitumines čerpeles. Egzistuoja visa sistema, kuri nusveria svarstykles bituminių čerpelių naudai. Prie ilgaamžiškumo pridėkime puikią naujųjų bituminių čerpelių išvaizdą, montavimo ir priežiūros paprastumą, protingąkainą - ir sprendimą priimti nebus sunku.


Spalvos ir formos

alt

Raudona 

 

alt

Juoda

 

alt

Mėlyna

 

alt

Grafito pilka

 

alt

Dykumos ruda

 

alt

Auksinio smėlio

 

alt

Miško žalia

 

alt

Terakuota

 

alt

Vario ruda    
 
1.
Kas gamintojas  bituminiu cerpiu 3T Trio - Standart , kokiu yra spalvu ir kiek metu suteikiama garantija,

2.
Mane domina midos gaminta: trio super raudona ruda 1 pokas. Ar turite jų pas save, jei ne kiek reiktų laukti.

3.

Sveiki,gal galit paskaiciuot kokia kaina bus slait stogo,,130m2,termo plevele,osb 10,sonata zalia,kraigo10m,,j reik dar kok elementu,tai itraukyt.   aciu


4.
sveiki, norejau pasiteiraut koks turi buti slaitinio stogo nuolydis (min, max), norint dengti bitumines cerpes ir/ar lakstus?
aciu

5.
Svki,
kokia kompekto kaina 64 m2?:

AKORDAS (žalias)
prilydoma rul. danga
vinys

  Jūsų atsiliepimai, komentarai, klausimai

Iveskite saugos koda:

 
©2007 Sda.lt Visos teisės saugomos